Doporučuje:

Bude Google Nexus 10?

Find more information for zco.com. Navigate here.

math help unit rates bbdnitm maths assignment maths assignment on probability

Go to these guys for yalantis.com. Their website.

Click the next internet page for www.trialpay.com . You could look here.

Ještě nevyprchaly emoce po prezentaci tabletu Google z 7 palcovým displejem, a v síti se už objevily domněnky o novém přístroji. Má ji být 10 palcová verze Nexuse.
Zatím jsou to ještě spekulace a nejsou podloženy v jakýchkoli prohlášeních Google. Nicméně zdroje fám jsou pochopitelné. Společnosti Wintek a TPK Holding, které dodávají obrazovky pro Asus – producenta tabletu Nexus, obdržely objednávku na 10 palcové obrazovky. Proto je velmi pravděpodobné, že gigant z Mountain View připravuje větší verzi svého tabletu. Uživatelé internetu poukazují také na názvosloví – číslo „7” naznačuje, že se Lexus objeví i v jiné velikosti. A pokud by to mělo být pravdou, není těžké uhodnout, že následovat bude právě 10 palcová uhlopříčka.

google nexus
Nexus 7 má velmi dobré recenze. Recenzenti si cení jeho technických parametrů, dopracovanou ergonomii a senzační cenu. Poukazují však také na jeho slabost – chybí 3G, slot pro paměťové karty micro SD a 7 palcová matice může být pro mnoho uživatelů příliš malá. Z tohoto důvodu Google Nexus 7 neohrozí iPad, ačkoli úplně změní trh tabletů s operačním systémem Android. Pokud se ale v prodeji objeví Nexus 10, Apple se už bude mít čeho obávat.
Internauti předpokládají, že Nexus 10 se na trhu objeví v posledním čtvrtletí 2012 roku, pravděpodobně před Vánocemi.